Ramaray (Hakdan AGUN) Kimdir?


Performans Direktörü & Kaliteli Yaşam Danışmanı

Ramaray; yoga, zen, tao, sufizm gibi farklı felsefelerin özünü derinden anlamış olan ve bu kadim felsefeleri gündelik hayata uygulayabilmeyi başaran sayılı kişilerdendir. Yaşamını; insanların bedensel, zihinsel, ruhsal açıdan en iyi bilgileri almalarına adamıştır.

Ramaray, Yoga Ve Yaşam Felsefesi çalışmalarını Savaş Sanatları ile birleştirerek hem yaşamın her alanında pratiğe geçirilebilecek KALİTELİ YAŞAMA SANATI VE MINDFULNESS PROGRAMINI oluşturmuş hem de Sporcuların Bedensel, Zihinsel, Ruhsal Performansını Yükseltmek İçin hazırladığı özel teknikler ile PERFORMANS DİREKTÖRLÜĞÜ hizmeti vermektedir.Yoga- Meditasyon Ustası olarak Ramaray;
Türkiye’ye Yoga/Yaşam Felsefesini tanıştıran Ramaray (Hakdan Agun), yoga-meditasyon alanında derin bilgi ile 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. Bhakti Yoga, Hatha Yoga, Meditasyon, Kundalini Yoga alanlarında danışmanlık vermekte, bilimsel çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle Meditasyon alanında aldığı özel eğitimlerle zihin gücü (mind management) üzerinde ustalaşmıştır.Uzakdoğu Savaş Sanatları Ustası olarak Ramaray;
Uzakdoğu savaş sanatlarında 45 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Uluslararası Antrenör, Ululararası Hakemlik yanında 7. Dan Siyah Kuşak sahibi olarak; Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde sayısız müsabakalara katılmıştır. Karate alanında yurtiçi/yurtdışında eğitimler, seminerler vermiştir. Aralarında Türkiye ve dünya şampiyonlarının yer aldığı öğrenciler yetiştirmiştir.Verdiği Diğer Danışmanlık Hizmetleri
• Her meslek alanından özellikle Yöneticiler, sanatçılar, sporcular için, kendini geliştirmek isteyen kişilere Üstün Başarı Direktörlüğü/Danışmanlığı (Mentorluk) yapmaktadır.
• Fiziksel şikayetlerini gidermek isteyenler, Psikolojik (Zihinsel) problemlerine, yaşamda karşılaştığı zorluklara çözüm bulmak isteyenler için Yaşamın anlamı, felsefe, din, maneviyatla ilgili derin konulara cevap arayanlar için Yaşam Bilimi Uzmanı (Expert in Science of Life) olarak kadim bilimler yanında deneyimlere dayalı kalıcı çözümler sunmaktadır.

Hindistan Büyükelçiliği tarafından Türkiye’nin Yoga Guru’su (Hocaların Hocası) olarak anılan Ramaray, İsviçre, Almanya, İtalya ve Hindistan gibi pek çok ülke ve ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, TAİ, HAVELSAN vb. Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarında danışmanlık hizmeti vermiştir.
Ramaray’ın öğrencileri-danışanları arasında; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen sanatçıları, bilim adamları/kadınları, profesörler, sporcular, siyasetçiler, iş adamları/kadınları, üst düzey yöneticiler, doktorlar, mühendisler, ev hanımları, her meslek dalından kişiler, öğrenciler, çocuklar... kısacası toplumun her kesiminden çok değerli insanlar vardır.Aldığı Eğitimler
Yüksek öğrenimini Tahran Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Sosyoloji Bölümünde tamamlamıştır.

Hatha Yoga alanında, Hindistan’da Shivananda Yoga Aşramında Swami Vishnudevananda denetiminde uzun yıllar eğitim alarak uluslararası birinci seviye uzmanlığa ulaşmıştır. Meditasyon (Raja Yoga) alanında aldığı özel eğitimlerle zihin gücü (mind management) üzerinde ustalaşmıştır. Kundalini Yoga konusunda dünyanın en iyi birkaç ustasından biri olan Swami Shivom Tirth ile Shiv Mangal Tirth ile birebir uygulamalar yapmış, inisiyasyon almış, Himalaya’daki aşramlarda uzun yıllar eğitim alarak, meditasyon yaparak Kundalini Şakti’de en üst seviyelere gelmiştir.

Bhakti Yoga felsefesini dünyaya tanıtma konusunda önemli kişiler arasındadır.
Uluslararası Krishna Bilinci Topluluğu (International Society for Krishna Consciousness - ISKCON), Jagadguru Sri Kripaluji Maharaj (Jagadguru Kripalu Parishat - JKP) ve Sri Chaitanya Saraswat (SCS) Math’a bağlı olarak Bhakti Yoga çalışmalarını yürütmektedir.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.